درباره ما

درباره ما

مجموعه راستا متشکل از 8 نیروی متخصص طراحی و 5 نیروی مجرب اجرایی می باشد

img

آشنایی مختصر با شرکت و فعالیت های آن در این سال های اخیر

شرکت راستا طرح و تدبیر با ده سال سابقه اجرایی پیمانکاری، سرانجام در سال ۱۳۸۹ به ثبت رسید.
همواره بر این قرار بوده ایم که کیفیتی همپای کیفیت جهانی و سرشار از دقت و خلاقیت پی افکنیم. این مهم اکنون با تلاش مهندسان مجرب داخل و خارج ایران در حوزه طراحی و اجرای پروژه جامه عمل پوشیده است.

مجموعه ما از سال ۹۰ تصمیم گرفت تا در بخش سرمایه گذاری نیز فعالیت خود را آغاز نماید و در این مسیر شروع به ساخت پروژه های مشارکت کرده و تا کنون سه پروژه به صورت مشارکت در ساخت رو با موفقیت به اتمام رساندیم که چه از لحاظ طراحی و چه به لحاظ سرمایه گذاری از پروژه های موفق به حساب می آید و به این علت که این پروژه ها از لحاظ طراحی و هزینه های انجام شده دارای کلاس بالاتری به نسبت منطقه بوده است برای مالکان این پروژه ها پروژه های مقرون به صرفه به حساب می آمده و از این لحاظ نیز از جمله پروژه های موفق به شمار می آیند.

0
پروژه های تمام شده
0
پروژه های درحال انجام
0
پروژه های در انتظار اجرا
0
مشتریان وفادار
دستاوردهای ما

دستاورد ها

در این سال ها به لطف خدا دستاوردهایی داشتیم که به اختصار در پایین آن را بررسی می کنیم

کسب مقام سوم در مسابقه رود دره دربند

2018

در سال 1396 شرکت در مسابقه سامان دهی به رود دره دربند و کسب مقام سوم در این مسابقه.

کاندیدای جایزه بهترین ویلای سال مجله معتبر معمار

2015

در سال 1393 پروژه طراحی شده و اجرا شده (ویلای آقای جواهریان) توسط شرکت را در مسابقه مجله معتبر معمار شرکت داده و به نیمه نهایی این مسابقه راه یافتیم و کاندید کسب عنوان پروژه برتر سال در بخش مسکونی شدیم.

دریافت جایزه میرمیران سال ۱۳۹۴

2014-2015

دریافت جایزه میرمیران که از جوایز معتبر در رشته معماری می باشد بخشی از افتخارات کسب شده توسط تیم راستا می باشد. این جایزه هر ساله به تیم های معماری خلاق و مستعد در زمینه طراحی معماری از طرف بنیاد معتبر میرمیران اهدا می شود.

 • خلاقیت در فضا سازی معماری
 • به کارگیری خلاقانه متریال های معماری
 • گردآوری مجریان توانمند در تمامی زمینه های ساخت

سرمایه گذاری بر روی وب سایت رستارک

2017-2019

راه اندازی و سرمایه گذاری بر روی پروژه پیش رو در صنعت معماری با نام رستارک که انقلابی است در این صنعت

مجموعه رستارک متشکل از تعدادی متخصصین معماری با همکاری جمعی از متخصصین نرم افزار و شبکه می باشند که فعالیت خود را از سال 95 شمسی آغاز کرده و ابتدا تمرکز خود را روی اطلاع رسانی مسابقات معماری به صورت جامع و تخصصی گذاشتیم و در این مدت توانستیم معماران و متخصصین زیادی را جذب مجموعه خود نماییم و در این عرصه اولین مجموعه تخصصی این رشته نام گرفتیم و به شهرت زیادی دست پیدا کردیم ، در این حین بنا به نا عدالتی های موجود در بازار کار معماری ما بر آن شدیم تا به فکر حل این مشکل برآییم ، که ایده اولیه یک پلت فرم با محتوای  برونسپاری جمعی  به نظرمان رسید و دو سال تلاش کردیم و از متخصصین نرم افزار و شبکه خود بهره بردیم و با مشورت با احالی صاحب نظر و به نام معماری به سرعت ایده اولیه خود را به پختگی لازم جهت ارائه عمومی رساندیم و در نهایت در سال 97 شمسی از این پلت فرم رونمایی کردیم تا از این طریق بتوانیم بخشی از معضلات کسب و کار جامعه معماری را برطرف نماییم و امروز به کمک خیل عظیم طراحان خوش فکری که به عضویت در این مجموعه درآمده اند قدم در مسیر سامان دادن و بهبود بخشیدن به پروژه های معماری ، ساز و کارهای بی فکر گذشته در معماری که به علت عدم اعتماد جامعه کارفرمایی به جامعه معماری و بلعکس به وجود آمده بود برداریم.

خدمات ما

خدمات

خدمات منحصربفرد و انحصاری

 • تهیه نقشه وضع موجود
 • برگزاری جلسات هماهنگی با کارفرما
 • ارایه راه کارهای خلاقانه و به بحث گذاشتن آنها
رایگان

برداشت از وضع موجود

ابتدای کار طراحی همواره با پیچیدگی های ویژه ای از جانب کارفرمای محترم مطرح میگردد که البته بعد از تهیه نقشه وضع موجود به راحتی میتوان نیازهای ایشان را روی کاغذ آورد و بهترین راه کارهای ممکن را برای پروژه مورد نظر مشخص کرد

 • اتود های اولیه بر اساس نیاز اولیه کارفرما
 • ایجاد تغییرات در طرح تا تامین نهایی نظر کارفرما
پس از عقد قرارداد

ارایه چند پیش طرح جهت جلب رضایت کارفرما

مجموعه راستا برای رسیدن به یک طرح ایده آل، طراحی های خود را از چندین فیلتر عبور میدهد. در ابتدا فیلتر های داخلی و به بحث گذاشتن چندین ایده اولیه با متخصصین داخلی شرکت اتود اولیه قابل ارایه به کارفرما مشخص خواهد شد و در نهایت این اتود به کارفرمای محترم ارایه میشود و نظرات کارفرمای محترم نیز در چند مرحله در پروژه لحاظ خواهد شد که قاعدتا منجر به پختگی هرچه بیشتر طرح نهایی خواهد شد.

 • تهیه برنامه زمان بندی
 • تهیه برآورد ریالی پروژه
 • ارایه ریز متریال
رایگان-پس از اتمام مراحل طراحی

ارایه جدول زمان بندی و ریز هزینه های اجرای پروژه

تیم مهندسی راستا با بهره برداری از مهندسین مجرب خود پس از اتمام مراحل طراحی جدول زمان بندی و ریز هزینه های مورد نیاز برای اجرای پروژه را در فرمت های ملموس و قابل درک برای کارفرما را در اختیار کارفرمای محترم خواهد گذاشت تا بدین وسیله کارفرمای محترم در نهایت شفافیت پروژه خود را در به تیم راستا بسپارد ، همچنین نسخه ای کاملا مهندسی و با جزییات کامل از این برنامه زمان بندی و برآورد ها تهیه خواهد شد که در تمامی مراحل اجرای پروژه راهنمای تیم اجرایی شرکت باشد.

 • 2 سال گارانتی
 • 5 سال خدمات پس از فروش
رایگان

گارانتی دو ساله پروژه های اجرا شده

مجموعه راستا مفتخر است طی 10 فعالیت خود همواره در کنار کارفرمایان محترم بوده و هیچگاه ایشان را رها نخواهد کرد حتی پس از اتمام 2 ساله زمان گارانتی. کلیه پروژه های اجرا شده توسط این شرکت دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از اجرا خواهد بود.

آماده برای سفارش پروژه خود هستید؟

فعالیت ها

فعالیت ها

 

فعالیتهای شرکت راستا طرح و تدبیر به ایجاز:

 •  طراحی و اجرای کامل مجتمع های تجاری، مجموعه های فرهنگی و هنری به همراه طراحی و اجرای تمامی جزئیات از قبیل: دکور ویترینها، نورپردازی تزئینی، تابلوهای تبلیغاتی، میزها و کانترها، قفسه های ثابت و متحرک دستی و الکترومکانیکی، درب های اتوماتیک و غیراتوماتیک در طراحی های غیرمتداول و…
 • طراحی و اجرای کامل ویلا به همراه طراحی و ساخت تمامی لوازم دکوراتیو داخلی آن از قبیل: کمدها، کابینتها ، پردهها، مبلمان، میزها، آباژور، جاشمعی و…
 •  طراحی و نور پردازی محوطه و فضای سبز ویلا
 •  طراحی و اجرای کامل دکوراسیون فضاهای اداری به همراه طراحی و ساخت جزئیات از قبیل: کمدها در طرحهای متفاوت، میز کنفرانس، میز منشی و کارمندی به همراه تنوعهای مختلف فرمی، تابلوهای کلاژ هنری، باکسهای مدرن و کلاسیک برای نگهداری گیاهان آپارتمانی، ساخت و طراحی تابلوهای مختلف بخشها و لوگوی شرکت، بهینه سازی در لباس آویزها، چراغآویزهای تزئینی و…
 •  طراحی و اجرای کامل فضاهای مسکونی آپارتمانی مطابق ضوابط و مقررات شهرداری
 •  طراحی و اجرای نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی و نمای برجها به صورت هوشمند و غیرهوشمند
 •  طراحی صحنه و ساخت دکور برای پروژههای سینمایی (صحنهآرایی و ساخت دکور برای فیلمهای تاریخی و معاصر)
 •  سرمایهگذاری طراحی، اخذ پروانه و اجرای کامل ساختمان
 •  اجرای پروژههای عمرانی و شهری در قالب پیمانکاری

مشتریان

نظرات مشتریان

از تمام کسانی که وقت گذاشتند و نظر دادند سپاسگذاریم.