VR
واقعیت مجازی

واقعیت مجازی

جهت مشاهده ویدئوی نمونه کار شده بر روی دکمه "مشاهده ویدئو" کلیک نمایید

ارایه کلیه خدمات واقعیت مجازی Virtual Reality

واقعیت مجازی فناوریی است که در آن محیطی مجازی در جلوی چشمان کاربر قرار میگیرد و براساس حرکت سر و بدن آن محیط مجازی تعامل برقرار می کند. به عبارت دیگر هنگامی که یک فرد هدست واقعیت مجازی را بر روی سر خود نصب می کند، در جلوی چشمان خود محیطی را مشاهده می کند که براساس تغییر موقعیت بدنش تغییر می کند و ذهن انسان پس از مدتی می پذیرد که در یک محیط واقعی قرار گرفته است.

یک محیط واقعیت مجازی در هدست واقعیت مجازی توسط اپلیکیشن های اختصاصی آن به وجود می آید. برخی از این محیط ها بصورت گرافیک رایانه ای و سه بعدی هستند و برخی دیگر نیز ویدئوها یا تصاویری ۳۶۰ درجه از محیط های واقعی هستند که از قبل فیلمبرداری شده اند. با این قابلیت فناوری واقعیت مجازی می‌توان این امکان را فراهم کرد تا افراد بتوانند از امکانات و مکان شما به خوبی دیدن کنند.

اغلب محیط‌های واقعیت مجازی در درجه اول، تجربه‌های دیداری می‌باشند که از طریق یک هدست واقعیت مجازی قابل مشاهده و تجربه می‌باشند. برخی از اپلیکیشن ها دارای اطلاعات حسی دیگری مانند تولید صدا هم می‌باشند. محیط‌های شبیه‌سازی شده می‌توانند مانند محیط‌های زندگی واقعی و یا به صورت کاملا متفاوت باشند نظیر آنچه در محیط‌های بازی دیده می‌شود.

ما از این فناوری در ساختمان بهره بردیم و توانستیم این امکان را ایجاد کنیم تا سازندگان ساختمان ها قبل از ساخت این قابلیت را داشته باشند تا در پروژه خود قدم بزنند و بتوانند متریال های موجود در این فضاها را به دلخواه خود تغییر دهند تا به ترکیب ایده آل خود دست یابند، همچنین این دستاورد در حوزه خرید و فروش ساختمان نیز میتواند یارای سازندگان پروژه های لوکس باشد تا از این طریق بتوانند واحد های خود را پیش قروش نمایند و این امکان را برای خریداران خود فراهم نمایند که متریال های واحدشان را پیش از ساخت انتخاب نمایند و همچنین میتوانند ویو های طبقات مختلف را به آن ها نشان دهند و همه اینها اتفاق خواهد افتاد حتی قبل از خاک برداری زمین.

مزایای فن آوری واقعیت مجازی در صنعت ساختمان:

۱-ایجاد قابلیت حرکت در فضا جهت بالابردن احساس فضاها قبل از ساخت کامل

۲-ایجاد قابلیت تغییر متریال ها به صورت تکی و گروهی ، این مورد به سازندگان اجازه خواهد داد تا بتوانند قبل از ساخت متریال های خود را با قابلیت تغییرات محدود به خریداران جهت پیش فروش نمایش دهند و همچنین برای خریدارانی که خرید را انجام داده اند قبل از تحویل نهایی این امکان را فراهم کنند که از بین انتخاب های خود سازنده متریال هایی که مد نظرشان هست رو انتخاب نمایند.

۳-برای پروژه های بلند مرتبه این قابلیت ایجاد خواهد شد تا در هر طبقه ویوی آن طبقه مشاهده شود و انتخاب برای مشتریان راحت تر شود حتی زمانی که هنوز خاک برداری انجام نشده است

۴- این امکان برای طراحان فراهم می شود تا بتوانند بهتر و موثر تر پروژه خود را به کارفرما نمایش دهند و جلوی هر گونه سو تفاهم گرفته شود

در مجموع این فن آوری نسل آینده ساختمان را تحت تاثیر قرار خواهد داد، پس با آن همراه شوید

 

جهت آشنایی از تعرفه ها