ویلا رحیمی
ویلای آقای رحیمی تبار

ویلای آقای رحیمی تبار

.معماری مدرن،استفاده از حجم های ساده با خلوص بسیار بالا و چرخش محوری با مرکزیت یک حجم ساده با خلوص بالا به عنوان هسته مرکزی که در عین تنوع فضایی بالا دارای توازن و تعادل شگفت انگیزی می باشند،جذابیت این پروژه برای طراح منظره بسیار زیبای سد لتیان بود که طراح تمام تلاشش بر این بود که بیشترین دید را به این دریاچه داشته باشد که این خود علت ایجاد چرخش محوری این پروژه را توجیه می کند.این ویلا دارای فضاهای مسکونی متنوعی می باشد.
این ویلا دارای یک استخر در داخل و یک استخر در فضای خارجی می باشد که فصل مشترک کلیه فضاهای سکونتی این ویلا می باشد. فضای تراس مانند وسیعی در لول ارتفاعی بالاتر از سطح حیاط تعبیه شده است و به همین دلیل دید بسیار دلپذیری از دریاچه سد لتیان میباشد که بهترین فضا جهت لذت بردن از هوای مطبوع منطقه می باشد. همچنین در روی سقف پذیرایی نیز یک محوطه بسیار بزرگی ایجاد شده است که از آن به عنوان یک حیاط در ارتفاع بالا استفاده می شود.
همانطور که در تصاویر مشاهده می فرمایید در این ویلا یک کنسول به طول ۷ متر ایجاد شده است که از لحظ طراححی بسیار جذاب دیده می شود و از لحاظ سازه ای و اجرایی نیز از چالش های جذاب این پروژه به حساب می آید که متخصصین ما در امر سازه به بهترین و مقرون به صرفه ترین حالت ممکن این چالش را پشت سر گذاشتند و نیروهای مجرب ما در زمینه اجرا آن را به بهترین حالت ممکن اجرا نمودند، از آنجایی که کلیه سطوح بتنی به صورت اکسپوز می باشد دقت بسیار زیادی را در اجرا می طلبید که مجریان ما به بهترین نحو این چالش را پشت سر گذاشتند.

  • دسته بندی : مسکونی
  • تاریخ : دی 15, 1395
  • طراح : سابین هوشی
  • آدرس : تهران - لواسانات